Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -

NIE CZEKAJ W KOLEJCE 77 5415160 USTAL TERMIN ZAŁATWIENIA SPRAWY W WYDZIALE KOMUNIKACJI 77 5415160.  Termin składania ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu kultury i sztuki oraz kultury fizycznej i sportu w roku 2015 mija 2 lutego 2015 roku. Szczegóły w kalendarzu.
 


 

Polecamy
 • eUrząd dla Mieszkańca Opolszczyzny
 • Związek Powiatów Polskich
 • Zespół Szkół w Chróścinie
 • Zielone biuro
 • Portal internetowy zdrowie.opolskie.pl
 • Agencja Mienia Wojskowego
 • Opolskie w Internecie
system informacji przestrzennej i portal informacyjno-promocyjny
Województwa Opolskiego
 • Dyrektywa Transgraniczna
 • Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców
 • Narodowy Fundusz Zdrowia - Opole
 • Szybka Terapia Onkologiczna
 • Zintegrowany Informator Pacjenta
 • Serwis internetowy Opolskie Aktualności
Dziś jest: sobota, 31-01-2015
Imieniny: Joanny, Ksawerego, Luizy
Polski  |  Deutsch  |  English

Starostwo Powiatowe w Opolu
45 - 068 Opole, ul. 1 Maja 29
tel.: 77 5415101
fax: 77 5415103
e-mail:

Czas pracy urzędu
poniedziałek od 7:30 do 17:00
wtorek od 7:30 do 15:30
środa od 7:30 do 15:30
czwartek od 7:30 do 15:30
piątek od 7:30 do 14:00

Zobacz informacje o wydziałach

Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 2185
W tym miesiącu: 81390
Wszystkich odwiedzin: 2451349
Pałac w Niewodnikach Basen w kompleksie sportowym Zespołu Szkół w Tułowicach Polichromia w kościele św. Jadwigi w Bierdzanach "Bierdzka śmierć" - polichromia w kościele św. Jadwigi w Bierdzanach Zabytkowy cmentarz ewangelicki w Prószkowie Zabytkowy cmentarz ewangelicki w Prószkowie Drewniane kościoły w Czarnowąsach, Popielowie i Zakrzowie Turawskim Dom Dziecka w Turawie - nowa siedziba. Główna siedziba Starostwa Powiatowego w Opolu Droga w Szydłowie - inwestycje powiatu opolskiego Kaskada w parku zamkowym w Prószkowie Klasa o profilu wojskowym w Zespole Szkół w Tułowicach Polichromia w kościele św. Jadwigi w Bierdzanach. JuraPark w Krasiejowie JuraPark w Krasiejowie JuraPark w Karsiejowie Malowidła ścienne na zamku w Prószkowie Malowidła ścienne na zamku w Prószkowie Most wiszący stalowy w Ozimku Rezerwat florystyczny w Nowej Kuźni Rezerwat florystyczny w Nowej Kuźni Malowana porcelana Widok z okien Domu Dziecka w Turawie Park zamkowy w Tułowicach Pałac rodu Prószkowskich w Prószkowie Sala gimnastyczna w kompleksie sportowym w Zespole Szkół w Tułowicach Sala rycerska na zamku w Prószkowie Specjalistyczny samochód strażacki dofinansowany przez powiat opolski Widok z komina Elektrowni Opole Sala rycerska na zamku w Prószkowie
Kliknij datę
 • Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej

  Zaproszenie do udziału w pracach komisji konkursowej

  Starostwo Powiatowe w Opolu zaprasza osoby wskazane przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do prac w komisji konkursowej opiniującej oferty w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych zleconych przez powiat organizacjom pozarządowym w 2015 roku. 
  Formularz zgłoszeniowy
  Informacje ogólne i terminy

  27 Sty 2015 czytaj więcej
 • "Dni Otwarte Funduszy Europejskich"

  W dniach 7-10 maja 2015 r. Zarząd Województwa Opolskiego we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju zaplanował kolejną edycję ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. "Dni Otwarte Funduszy Europejskich". Celem akcji jest udostępnienie szerokiemu gronu odbiorców projektów zrealizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej. Beneficjent biorący udział w "Dniach Otwartych Funduszy Europejskich" powinien udostępnić miejsce realziacji projektu szerokiemu gronu zainteresowanych, przynajmniej na jeden dzień w okresie od 7 do 10 maja br.

  Regulamin i tabela z wymaganymi danymi znajdują się w linkach poniżej. Informacje dotyczące beneficjentów należy przesłać na adres e-mailowy: a.wieszala@opolskie.pl do dnia 5 lutego 2015 r. Dodatkowe informacje można uzyskać w Referacie Informacji i Promocji Funduszy Strukturalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego pod numerem telefonu: 77 440 40 44 w. 114.

  Regulamin Udziału w Dniach Otwartych

  Lista beneficjentów

  30 Sty 2015 czytaj więcej
 • Zespół Szkół w Tułowicach

  Sukces tułowickiego Technikum Leśnego

  Według rankingu szkół ponadgimnazjalnych Ranking Techników, województwo opolskie 2015,  organizowanego przez Perspektywy Technikum Leśne w Tułowicach znalazło się na 3 miejscu w województwie opolskim i na 50 w Polsce. Jest to ogromny sukces, ponieważ dwa lata temu szkoła była na 150 miejscu w kraju, rok temu na 142. Teraz  zamyka najlepszą pięćdziesiątkę techników w Polsce.
  Najlepsze opolskie licea ogólnokształcące to: III LO w Opolu (27 w kraju), Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie (56 w kraju) oraz II LO w Opolu (58 w kraju).
  Posłuchaj >>

  15 Sty 2015 czytaj więcej
 • U W A G A K I E R O W C O !!!

  Szanowni Państwo, prosimy o uważne przeczytanie informacji na temat usuwania pojazdów z dróg położonych na terenie powiatu opolskiego.        
  UWAGA 
  Kiedy pojazd został usunięty z drogi na parking strzeżony
  należy go niezwłocznie odebrać i  wnieść należne opłaty. Codziennie rośnie rachunek z tytułu nieodebrania pojazdu i może on sięgać nawet kilku lub kilkunastu tysięcy złotych!!!

   

  12 Sty 2015 czytaj więcej